• Kontaktujte nás
  • Telefón +421 907 911 911
  • info@vitare.sk

Frekvenčná terapia - QM Harmony

Centrum diagnostiky a prevencie

Frekvenčný metóda je overená, celosvetovo používaná metóda, ktorá dokáže likvidovať patogény v ľudskom tele – mikrobiálne a parazitárne záťaže organizmu a výrazne tým uľaviť preťaženému imunitného systému.

Ako funguje frekvenčné metóda

Frekvenčný metóda je založená na princípe selektívneho ničenia mikroorganizmov presnými frekvenciami. Všetky patogény vysielajú svoje špecifické frekvencie (tzn. Každá molekula osciluje svojou vlastnou elektromagnetickú frekvenciou). Ak sa na patogény pôsobí frekvencií totožnú s ich vlastnou, rezonujú, dôjde k rozkmitaniu ich bunkovej membrány a následnému rozpadu – deaktiváciu. Naše telo potom ich zvyšky vylúči bežnými procesmi. Odolným patogénom, ako sú vírusy a viacbunkové parazity, frekvencia naruší bunkový obal alebo je inak demaskujú a tak sú jednoduchšie rozoznateľné pre imunitný systém, ktorý je zlikviduje. Nejedná sa o liečenie, ale o pôsobení na mikroorganizmy a parazity. Liečenie je úplne ponechané na imunitnom systéme.

Liečba QM HARMONY predstavuje spôsob ako harmonizovať celé telo na základe nameraných dát.

Náhľad do zobrazenia merania

Prečítajte si viac:

Týmto spôsobom je možné zničiť všetky patogénne organizmy (vírusy, baktérie, plesne i parazity) podla ich známe frekvencie pre rôzne vývojové štádiá a tým sa zbaviť príčiny mnohých chorôb. Nedochádza len k odstraňovaniu príznakov chorôb, ale aj k likvidácii ich príčiny. Je to zvyčajne proces postupný, závislý na miere záťaže organizmu, jeho vek a konkrétnych súvislostiach. Bohužiaľ nemôžeme očakávať, že vleklé problémy vyrieši jedno sedenie. To je naopak možné u akútnych problémov.

Ak frekvenčný metódou odstránime z nášho tela všetky nežiaduce organizmy, ako sú plesne, vírusy, baktérie a červy, potom si už telo dokáže pomôcť samo. Našou úlohou je pomôcť mu očistiť sa, aby náš najlepší lekár – imunitný systém – mohol opäť prehľadne vykonávať svoju funkciu. V tom mu bráni aktívne patogény a ďalej naše leta deprivácie nánosy chemikálií, ťažkých kovov a nečistôt, ktoré sme prostredníctvom úžasných výdobytkov ľudstva do seba nasali ako huby po daždi.

Frekvenčný vlnenie patogénov je v rozmedzí 1Hz – 900.000Hz. Zdravé ľudské bunky rezonujú v rádoch GHz, takže pôsobením nízkych frekvencií na ľudský organizmus nemôžu byť zdravé ľudské bunky nijako ovplyvnené.

Pri pravidelnom absolvovaní procedúry

môžeme postupne eliminovať:

– Psoriázu
– Boreliózu
– Urologické infekcie
– Lišaj
– Lupus
– Lymfatický systém

– Bradavice
– Angínu

– Nádchu

– Krvný tlak
– Infekcie dýchacích ciest
– Chrípku
– HIV vírus
– Hemoroidy
– Gastritídu

– Paradentózu
– Slinivku

– Salmonely

– Roztrusenú sklerózu
– Mykózy
– Parazitálne ochorenia rôzneho druhu
– Herpes vírus
– Rôzne druhy mykoplaziem
– Chlamýdie
– Helikobakter

Postup terapie:

1. Sedenie

Diagnostika + Terapia = 45 eur

čas 30 – 50 min

ideálne v kombinácii s fyzio terapiou(odkaz)

2. Sedenie

Diagnostika + Terapia