Infolinka Košice +421 907 911 911

O nás

KTO SME

Sme neštátne zdravotnícke. Máme profesionálny prístup orientovaný na klienta. Používamenové moderné technológie pre diagnostiku, ktoré sú schválené Európskou úniou. Uvítame Vás v elegantných priestoroch, ktoré Vám prinesú vysoký komfort. Používame online objednávkový systém. Každý klient má vlastnú elektronickú kartu s kompletným prehľadom svojich zdravotných záznamov.

ČO POSKYTUJEME

Naše vyšetrenia sú bezbolestné a bez zásahov. Vieme včasne a presne zistiť stav Vášho zdravia ešte pred rozvinutím patologickej zmeny. Naše prístroje  a školený tím Vám oznámi okamžitý výsledok. Prístroje sú založené na neinvazívnych metódach bez nebezpečného žiarenia. Sú úplne neškodné a vyšetrenia je možné opakovať podľa potreby aj viac krát. Spolupracujeme s obvodnými a špecializovanými lekármi a máme ich plnú podporu. Po vyšetrení neivazívnymi diagnostickými prístrojmi Vám odporučíme prípadnú liečbu.

MISIA CENTRA

Našou misiou je poskytovať prvotriedne a profesionálne služby pacientom. Starať sa tak o zdravie a prevenciu klientov a byť vyhľadávaným centrom pre stanovovanie diagnóz.